Wspaniałe zastosowanie płynu do szyb- jestem pod wrażeniem jego działania

Ostatnio dowiedziałam się , że płyn do szyb można użyć także do innych rzeczy. Koniecznie przeczytaj całość, a dowiesz się jego wspaniałego zastosowania.

Jestem pewna, że już nigdy nie użyjesz dodatkowych środków chemicznych. Każdy wspaniały patent wykorzystasz w swoim domu , jestem pewna że będziesz pod wrażeniem.

 

Wszystkie zastosowania płynu do mycia szyb.

Jest to idealny środek do mycia kierownicy oraz deski rozdzielczej. Koniecznie użyj także ściereczki z mikrofibry.

 

Kolejnym świetnym rozwiązaniem jest pozbycie się owadów dzięki płynu do mycia szyb. W żadnym przypadku nie stosuj tego na osach oraz pszczołach.

Twoja złota, bądź srebrna biżuteria teraz zawsze będzie wyglądała pięknie. Aby otrzymać taki efekt , koniecznie połącz ze sobą wodę utlenioną oraz płyn do szyb. Do gotowej mieszanki włóż biżuterię i pozostaw ja na około 10 minut, po czym dokładnie ściereczką ją wypoleruj.

Zakurzone kryształy nigdy nie wyglądają pięknie. Koniecznie spryskaj je płynem do szyb i ciesz się pięknie wyglądającymi kryształami.

 

W przypadku, gdy masz problem ze zdjęciem pierścionka z palca, koniecznie użyj płynu do mycia szyb. Obficie spryskaj palce, i powoli oraz delikatnie zdejmuj biżuterię. Po tej czynności, pamiętaj, aby dokładnie umyj ręce.

Ten wspaniały środek idealny jest do wyczyszczenia tablicy markerowej, która wystarczy spryskać i wyczyścić ręcznikiem. Jest to szybki oraz bardzo tani sposób.

Zaskoczy pewnie to wiele osób ,ale powstałe plamy na ubraniach, także usuniemy dzięki płynu do mycia szyb. Już teraz zapomnisz o odplamiaczach.

Aby lepiej zsuwał się zamek, spryskaj go płynem do szyb.

Jesteś w szoku, że płyn do szyb ma tak wielki zastosowanie? Koniecznie wypróbuj tych wszystkich metod, a będziesz zachwycona.

error: Content is protected !!