Sekret dłoni- Dzięki nim możesz poprawić stan swojego zdrowia

Poniżej dowiesz się w jaki skuteczny naturalny sposób pozbyć się bólu głowy, nadciśnienia kaszlu lub chorób serce, takie metody już od dawna stonują Koreańczycy.

Do tej metody nie potrzebujesz żadnych tabletek , ani zastrzyków a nazwa się ona su-jok. Wymyślił ją profesor Seoul University Park Jae Woo , dzięki któremu wszyscy stosują naturalne leczenie rękoma.

 

Su Jock Therapy

Do tej terapii stosowane jest leczenie wielowiekowe z dziedziny refleksologii.

 

Udowodnione zostało , że na naszych dłoniach oraz stopach istnieją punkty odpowiedzialne za narządy oraz części ciała.

 

Terapia ta polega na odpowiednim znajdowaniu danego punktu , który odpowiedzialny jest za bolącą część ciała. Do znalezienia takiego punktu możesz użyć ołówka, zapałki lub nasion roślin.

Każde nasiono rośliny posiada w sobie energię. Dzięki niemu naciskając na bolący punkt, zostaje całkowicie usunięta zła energia, a dostarczona jest ta dobra.

 

Stosowanie tej metody jest w 100 % bezpieczne, wystarczy zapamiętać lokalizację narządów i w każdym przypadku ją stosować. Masz ochotę spróbować?

 

Wpływ nauki na Twoje ciało.

 

Ból głowy

Aby pozbyć się tego bólu, koniecznie owiń zwykłą gumką paliczek paznokcia w kciuku. W momencie gdy kolor zrobi się czerwony, zdejmij już gumkę.

Dzięki tej metodzie na pewno odczujesz ulgę , poczujesz tak jakby krew z Twoje głowy zaczęła odpływać. W przypadku gdy ulga nie powstanie , koniecznie powtórz tą czynność.

Ból zębów

Używając tępego ołówka, wbijaj go lekko w okolicy paznokcia. Podczas 3-5 minutowego masażu, ból powinien odpuścić.

Katar

Po za kciukiem połóż na paliczkach palców ziarenka gryki. Co jakiś czas je naciskaj, a wtedy nos się będzie odtykał i lepsze będzie oddychanie.

Miesiączka bez bólu

Aby skutecznie pozbyć się bólu miesiączkowego, koniecznie będzie trzeba znaleźć punkt , który odpowiedzialny jest za jajniki oraz macice.

Przez kilka minut, musisz masować ten punkt ,a ból na pewno będzie się zmniejszał.

Masaż na bolące kolana

Aby usunąć ten ból koniecznie masuj części środkowe palców takich jak środkowy oraz serdeczny.

Za prawe kolano odpowiada palec serdeczny , natomiast za lewe kolano palec środkowy.

Koniecznie masuj dłonie wtedy odczujesz ulgę podczas zmęczenia, mocnego oraz częstego stresu, pojawiającego się stresy psychicznego lub pojawiających się napięć.

W każdym momencie taki masaż możesz wykonać , gdyż zrobienie jego nie zajmuje dużo czasu, a na pewno poczujesz się znacznie lepiej.

error: Content is protected !!