Niemiecka tradycyjna metoda na oczyszczanie tętnic. Dzięki niej od dawna czuję się lepiej

Ten przepis, to tradycyjna, niemiecka metoda na oczyszczanie tętnic i zahamowanie zwapnienia. W Niemczech jest od dawna znany i stosowany. Działa nie tylko na te problemy ze zdrowiem, ale także na cały organizm i wydatnie poprawia jego kondycję. Poznaj niemiecki przepis, który korzystnie wpłynie na Twoje zdrowie!

Składniki prozdrowotnej mikstury:

  • 2 litry wody, najlepiej źródlanej
  • 4 średnie cytryny
  • kawałeczek imbiru
  • 4 nieduże ząbki czosnku

 

Jak przygotować?

Cytryny należy bardzo porządnie umyć – często są one pryskane, a potrzebna nam będzie również ich skórka. Imbir także myjemy, a następnie kroimy razem z nieobraną cytryną na drobne plasterki i wrzucamy wraz z resztą składników do blendera. Dokładnie blendujemy, by wszystkie składniki były rozdrobnione na bardzo niewielkie cząstki.

Zmiksowane składniki przekładamy do wysokiego garnka i zalewamy wodą. Teraz należy je silnie podgrzać, ale pilnując, by nie doprowadzić napoju do wrzenia i odstawić na bok do wystudzenia.

Po przestudzeniu, syrop przecedzamy przez sito i klarowną ciecz przelewamy do butelek. Najlepsze będą butelki szklane, które nie wchodzą w żadne reakcje z poszczególnymi składnikami naparu. Szczelnie zakręcone butelki przechowujemy w lodówce.

Jak stosować?

Zanim użyjesz syropu pamiętaj, żeby nim silnie wstrząsnąć. Pijemy go na pusty żołądek lub na dwie godziny przed jedzeniem. Idealna dawka, to pół szklanki dziennie.

Kuracji nie należy stosować na wciąż. Można ją prowadzić przez 3 tygodnie. Po tym czasie, należy zrobić tygodniową przerwę i w razie potrzeby ponownie powtórzyć.

error: Content is protected !!