Idealny napój z imbiru oraz cytryny- Dzięki niemu waga idzie w dół. Jestem zachwycona efektem końcowym.

Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na pozbycie się zbędnych kilogramów, to koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca.

Przygotowanie tego napoju jest bardzo proste, a potrzebujesz do niego imbir, który sprawia że układ trawienny lepiej pracuje i dzięki temu nasza waga idzie stanowczo w dół.
Najczęściej stosuje się imbir lekarski, który wykorzystujemy także jako składnik kosmetyczny oraz wspaniałą aromatyczna przyprawę.

 

Zastanawiasz się jak imbir wpływa na nasza wagę? Dzięki zawartemu olejkowi w kłączu imbiru nasz układ trawienny znacznie lepiej pracuje. Koniecznie pij tak przygotowany napój codziennie ,a wtedy na pewno tłuszcz szybciej zniknie i odchudzanie będzie dużo lepsze.

 

Wielu z nas stosuje imbir, w momencie gdy dopada przeziębienie.

 

Przygotowanie zdrowego oraz naturalnego napoju jest bardzo proste. Wystarczy przygotować 3 potrzebne składniki, które są bardzo łatwo dostępne.

 

LISTA SKŁADNIKÓW:
  • 2 g miodu
  • 300 g imbiru
  • 1 cytryna

 

SPOSÓB WYKONANIA:

1.  Na samym początku dokładnie obierz imbir, po czym pokrój go na małe kawałeczki, następnie obierz cytryną , którą pokrój na cienie plasterki, koniecznie usuń z niej wszystkie pestki. Tak przygotowane składniki włóż do blendera, po czym zmiel je na drobno, następnie dodaj do nich miód i dokładnie całość wymieszaj.

2. Tak przygotowaną mieszankę przełóż do słoika, po czym wstaw do lodówki.

3. Gotową mieszankę koniecznie codziennie dodawaj po 1 łyżeczce do wody, herbaty lub soku. Skuteczna mieszanka jest bardzo prosta w przygotowaniu.

 

Pamiętaj, aby nie przesadzać ze spożywaniem imbiru. Jestem pewna, że szybko będziesz zachwycona utratą swojej wagi.

 

Dzięki takiej mieszance nie tylko pozbędziesz się zbędnych kilogramów, ale także korzystnie wpłynie ona na Twoja odporność. Koniecznie pij gotowy napój każdego dnia!

Pamięta, aby przekazać ten sprawdzony oraz skuteczny przepis swoim bliskim oraz wszystkim znajomym!

error: Content is protected !!