Idealne lekarstwo, które istnieje od bardzo dawna, a jego działanie znają dosłownie wszyscy

Otrzymany napar z liści stosowany jest w mojej rodzinie od pokoleń. Stosujemy go praktycznie na wszystkie choroby i jesteśmy pod wrażeniem jego działania.

Zastanawiasz się jaka to jest roślina, która tak świetnie działa? Otóż zaskoczę Cię ,jest to drzewo oliwkowe , z którego wykorzystujemy owoce oraz liście. Na jakie dolegliwości działa on najbardziej? Poniżej dowiesz się wszystkiego o naparze z drzewa oliwkowego.

 

Wszystkie właściwości liści oliwkowych

Ich właściwości są bardzo duże i można ją stosować na wiele dolegliwości. Najczęściej napar działa na: zapalenie płuc, wrzody żołądka, grypa, infekcje dróg moczowych, miażdżyca, zapalenie wirusowe wątroby typu B, oraz zapalnie opon mózgowych.

 

Otrzymana herbata z liści oliwnych dodaje energii oraz polepsza odporność. Idealnie ona wpływ na stres, który powstał po przechodzonej chemioterapii. Co zawiera otrzymany napar? Posiada on w sobie oleuropeinę. Wpływa ona bardzo korzystnie na nasz organizm.

 

Działanie jego jest również przeciwpasożytnicze oraz przeciwgrzybiczne. Wpływa na leczenie infekcji pooperacyjnej oraz bakterii i grzybów. Już w czasach starożytnych drzewo to zostało bardzo docenione. Dzięki tej roślinie o wiele szybciej znikają wszystkie objawy.

 

Idealna herbata otrzymana z drzewa oliwnego

Na dwa sposoby można przygotować herbatę. Pierwszy sposób to zalanie 20 liści około 2 litrami wrzątku. Kolejny sposób to gotowanie przez 10 minut, 20 liści z dodatkiem wody. Otrzymany napar odłóż na kilka minut, aby mógł powoli ostygnąć. Dla lepszego smaku dodaj odrobine cytryny oraz naturalnego miodu.

 

Gdy kupujesz taka herbatę, pamiętaj aby zawsze brać liściastą. Torebkowe herbaty nie są tak dobre. Najlepiej, aby ta herbata była z odpowiedniego źródła.

error: Content is protected !!