Te metody powodują, że czuje się o wiele lepiej we własnym domu. Oto 8 ważnych zasad.

Obecnie znalezienie swojego własnego cichego miejsca, w którym doskonale się zrelaksujemy, jest bezcenne. Dla większości z nas takim miejscem jest właśnie nasz ukochany dom.

Poniżej chcemy przedstawić dziś kilka metod zwanych po prostu feng shui, których celem jest usunięcie negatywnych energii z naszego otoczenia.

Dzięki nim przygotuje się dom aby był nie tylko miejscem doskonałego odpoczynku, lecz również napełni go wyłącznie pozytywną energią. Metod feng shui jest bardzo dużo, jednak skupimy się wyłącznie na tych, które naszym zdaniem są najważniejsze.

Energia feng shui opisywana jest jako właśnie ta, która pozwala zredukować stres, pobudzić nasz umysł do myślenia kreatywnego oraz poprawić nasze samopoczucie.

Poniższe metody, stosuj w każdym momencie, kiedy tylko poczujesz się zdenerwowany, zestresowany, lub wiesz, że małymi kroczkami opuszcza Cię wewnętrzny spokój.

8 zasad feng shui, które wprowadzą pozytywną energię do twojego domu.

1. Intencja

Na samym początku zdecydowanie podejmij decyzję, że chcesz pozbyć się wszelakiej negatywnej energii z domostwa. Ten krok ma niesamowitą moc.

2. Pył i kurz

Aby powietrze w domu stało się rześkie i przejrzyste a twój umysł skupiony, pozbądź się wszystkich zabrudzeń i kurzu. Pobudzi to twoją mentalną energię.

3. Odkurzanie

Energia gromadzi się także pod sufitem. Podczas odkurzania znów, będzie swobodnie przepływać, przez wszystkie zakamarki domu.

4. Klaskanie

Chcąc obudzić pozytywną energię, przechadzaj się w kółko po każdym pomieszczeniu i klaskaj.

5. Szałwia

Sprawdź działanie na Ciebie dymu. Szałwiowe kadzidło lub z innego Twojego ulubionego materiału, doskonale Cię odpręży, uspokoi i wpłynie na pozytywną zmianę energii w domu.

6. Poduszki

Chcąc dodać pozytywnej energii do miejsca, w którym zasypiasz, dokładnie powinieneś wywietrzyć, wytrzepać i poprawić poduszki.

 

7. Toaleta

Aby zwiększyć pozytywne wibracje w łazience, wykorzystaj roztwór wytworzony z octu oraz sody w równych proporcjach. Taki zabieg jest skuteczny i naturalny jako środek czyszczący. Również opuszczaj po każdym użyciu deskę klozetową.

8. Wdzięczność

Warto pamiętać, aby co jakiś czas mówić, myśleć lub zapisywać, za co jesteśmy wdzięczni. Pozytywne myślenie i wdzięczność są doskonałą równoważnią energetyczną.

error: Content is protected !!