Anioły, czyli duchowe istoty, które przebywają wśród ludzi i starają się nawiązać z nami kontakt. Poznaj liczne sygnały, które nam wysyłają

Anioł Stróż jest zawsze przy nas, chociaż nie zawsze czujemy jego obecność. Czasami możemy nie zwrócić uwagi na sygnały, które nam daje, dlatego musimy być uważni.

Poniżej przedstawiamy kilka oznak, które mogą świadczyć o tym, że nasz Anioł chce się z nami skontaktować. Obserwuj otoczenie wokół siebie, być może Twój Stróż właśnie chce przekazać Ci coś ważnego?

 

Na co zwracać uwagę?

Perfumy

Czasami zdarza się, że czujemy słodki zapach perfum, chociaż nikt obok nas nie przeszedł. To zapach Anioła Stróża. W takich chwilach jest naprawdę blisko Ciebie.

Chmury

Obserwuj ich kształty, co Ci przypominają? Prędzej czy później jedna z nich będzie przypominać Anioła. To właśnie będzie Twój Stróż patrzący na Ciebie z góry. Poczuj jego obecność!

Dzieci i zwierzęta

Dzieci i zwierzęta mają tę niezwykłą moc, że mogą zobaczyć Anioły. Jeśli zobaczysz, że dziecko uśmiecha się w przestrzeń, patrzy w sufit lub na ścianę, przygląda się czemuś, czego Ty nie możesz dostrzec – ono właśnie nawiązuje więź z Twoim Aniołem Stróżem.

To samo tyczy się zwierząt – mogą one być zaciekawione, mogą reagować przyjaźnie na coś, co widzą tylko one. Możesz być pewien, że Anioł jest blisko. Zarówno małe dzieci, jak i czworonogi, zachowują się swobodnie w obecności Aniołów i nie dziwi ich, że są w tym momencie obecne.

Monety

Na Twojej drodze często znajdujesz różne monety? To znak od Anioła Stróża, że Cię kocha, wspiera i jest przy Tobie.

Pióra

Zauważyłeś na ścieżce przed Tobą pióro? To sygnał od Twojego Anioła Stróża! Jest blisko, wspiera Cię i nie chce, żebyś myślał, że jesteś sam. On stoi przy Tobie i nie pozwoli Cię skrzywdzić.

Błyski światła

Widzisz piękne, mieniące się światło, kolorowe błyski lub kule światła? Raduj się, Anioł Stróż jest blisko! Usiądź wygodnie, zamknij oczy, zrelaksuj, oddychaj głęboko. Twój Anioł właśnie jest przy Tobie i uzdrawia Cię swoją mocą.

Muzyka

Podobnie, jak z perfumami – jeśli słyszysz przyjemne, piękne dźwięki, śpiewy, ale nie wiesz, skąd pochodzą, bo w pobliżu nie ma żadnego źródła ich dźwięku, to właśnie Anioły próbują się z Tobą skontaktować i przekazują Ci swoje wsparcie.

error: Content is protected !!